نحوه هماهنگ کردن کابینت ها و لوازم خانگی در آشپزخانه

نحوه هماهنگ کردن کابینت ها و لوازم خانگی در آشپزخانه

فهرست مطالب

زمان ارتقای آشپزخانه فرا رسیده است و شما به تازگی کابینت های جدید و زیبای آشپزخانه را خریداری کرده اید. اکنون باید لوازم آشپزخانه ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه تکمیل کننده کابینت جدید شما باشد. اما چه رنگ هایی با هر سبکی از یخچال، ماشین ظرفشویی، مایکروویو و محدوده مناسب تر است؟

تطبیق کابینت ها و لوازم خانگی یک مکان عالی برای شروع است. چه به دنبال یک ظاهر آشپزخانه سفید کلاسیک با وسایل آشپزخانه سفید باشید، چه چیزی دراماتیک تر مانند آشپزخانه با وسایل مشکی، مهم است که اصول تطبیق کابینت و لوازم خانگی را بدانید. نکات ما را در مورد نحوه هماهنگ کردن کابینت ها و لوازم خانگی در آشپزخانه بخوانید.

چه زمانی باید لوازم خانگی سفید برای آشپزخانه بخریم؟

لوازم خانگی سفید یک انتخاب عالی برای هر آشپزخانه ای است. آنها ظاهری کلاسیک و جاودانه ارائه می دهند و با بسیاری از رنگ های کابینت به خوبی هماهنگ می شوند. اما اگر قصد خرید لوازم خانگی سفید را دارید، باید توجه داشته باشید که آنها فقط با یک رنگ کابینت ترکیب می شوند – سفید.

کابینت های سفید با وسایل سفید، ظاهری تمیز، روشن و مطبوع برای آشپزخانه شما ایجاد می کند. دیوارهای سفید نیز به ایجاد حسی گسترده در اتاق کمک می کنند. اگر می خواهید رنگی اضافه کنید، سعی کنید با کابینت مشکی یا گزینه های جزیره آشپزخانه سبز هماهنگ کنید. اگر به دنبال یک ایده آشپزخانه سنتی سیاه و سفید هستید، می توانید لوازم آشپزخانه مشکی را برای تکمیل کابینت آشپزخانه سفید خود اضافه کنید. در هر صورت، نکته کلیدی این است که از مطابقت رنگ کابینت و لوازم خانگی خود اطمینان حاصل کنید تا ظاهر آشپزخانه منسجمی ایجاد شود.

آیا هر رنگ کابینت با لوازم آشپزخانه استیل سازگار است؟

وسایل استیل ضد زنگ ظاهری شیک و مدرن به آشپزخانه شما می بخشد که تقریباً با هر رنگ کابینتی مطابقت دارد. فرقی نمی کند که لوازم رنگ شده داشته باشید، لوازم مشکی یا وسایل سفید با کابینت های سفید، استیل با همه آنها همراه است. مهم نیست که چه نوع رنگ جزیره ای آشپزخانه یا رنگ کابینت را انتخاب می کنید، این قانون اعمال می شود. استیل را حتی می توان با کابینت مشکی، دیوارهای سفید و رنگ های متنوع برای کابینت آشپزخانه جفت کرد.

لوازم آشپزخانه مشکی

وقتی صحبت از آشپزخانه ای با وسایل مشکی می شود، گزینه های زیادی وجود دارد. وسایل رنگ شده می توانند ظاهری شیک و مدرن به هر آشپزخانه ای ببخشند و با کابینت مشکی به خوبی کار کنند. اگر به دنبال طراحی زیبا و در عین حال ساده آشپزخانه هستید، دیوارهای سفید، کابینت ها و وسایل مشکی ترکیبی عالی هستند.

برای چیزی جسورانه تر، چرا کابینت های سفید با وسایل سفید و جزیره آشپزخانه سیاه را در نظر نگیرید؟ با رنگ های مناسب رنگ کابینت، می توانید به راحتی یک آشپزخانه سیاه و سفید بدون فدا کردن سبک ایجاد کنید. اگر بیشتر اهل سبک سنتی هستید، می توانید از رنگ سبز برای کابینت آشپزخانه استفاده کنید تا با وسایل مشکی تضاد داشته باشد. مهم نیست که کدام سبک را ترجیح می دهید، لوازم مشکی ظاهری کلاسیک ارائه می دهند که هرگز از مد نمی افتد.

مطلب پیشنهادی:
انتخاب طرح رنگی مناسب برای آشپزخانه

در متن بالا سه رنگ محبوب در خرید لوازم برقی و اکسسوری های آشپزخانه را بررسی کردیم تا بتوانید ظاهری متناسب با سبک و رنگ کابینت های خود داشته باشید.

.آرکا کابین آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در طراحی و اجرا دکوراسیون بوتیک، دکوراسیون اداری و انواع کابینت آشپزخانه می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن