ترکیب رنگ های دائمی در کابینت آشپزخانه

ترکیب رنگ های دائمی در کابینت آشپزخانه

فهرست مطالب

وقتی وارد آشپزخانه می شوید چه ویژگی اول نظر شما را جلب می کند؟  پاسخ احتمالاً کابینت‌های شماست، زیرا فضای دیوار زیادی را اشغال می‌کنند.  آیا رنگ کابینت فعلی را دوست دارید؟  اگر نه، وقت آن است که تغییری ایجاد کنید.

انتخاب رنگ کابینت مستلزم یافتن تعادل مناسب بین مد روز و  به روز ماندن است.  درواقع شما می خواهید رنگ را برای درازمدت دوست داشته باشید در حالی که هنوز روند فعلی را تأیید می کنید.

این مقاله می تواند شما را در مسیر درست هدایت کند. انتخاب رنگی که مطابق با ترجیح شخصی شما باشد، مهم ترین نکته است، به خصوص اگر قصد ندارید به این زودی جابجا شوید.

پالت رنگی دائمی و همیشه به روز در کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه با رنگ متصاد

کابینت های دو رنگ و متضاد روشی عالی برای افزودن جذابیت بصری به هر آشپزخانه ای است.  می توانید کابینت های دیواری را یک رنگ و جزیره ای را با رنگ متضاد نصب کنید یا یک رنگ را برای کابینت های پایین و دیگری را برای کابینت های بالایی انتخاب کنید.  فقط به یاد داشته باشید که بهترین روش نصب رنگ تیره تر در قسمت پایین را دنبال کنید تا از ایجاد ظاهری سنگین تر جلوگیری کنید.

کابینت آشپزخانه سفید

رنگ سفید جاودانه ترین رنگ کابینت است که محبوبیت آن به بیش از نیم قرن باز می گردد.  شکست دادن زیبایی شفاف و تمیز کابینت آشپزخانه سفید روشن دشوار است.  آنها کل اتاق را روشن می کنند و حس طراوت و مطبوع را به شما می دهند.

اگر نگران این هستید که کابینت‌هایتان گرد و غبار یا کثیفی را نشان دهد، رنگ‌های سفید مایل به کرم رنگ‌های همیشگی هستند که ممکن است برای شما جذاب باشند.

کابینت های گلاس | کد 3595K

 کابینت آشپزخانه مشکی

مشکی جوهری یکی دیگر از گزینه های رنگی جاودانه است که در آشپزخانه هایی با عناصر طراحی معاصر مناسب است.  چوب رنگ شده ممکن است دارای روکش مات یا نیمه براق باشد، در حالی که کابینت های اکریلیک مدرن اغلب ظاهری براق دارند.

در نظر داشته باشید که کابینت‌های مشکی به بهترین وجه با میزها و دیوارهای با رنگ روشن هماهنگ می‌شوند که از تاریکی یا محدود شدن فضا جلوگیری می‌کند.

 

کابینت آشپزخانه خاکستری

خاکستری در نهایت جاودانه است، اما رنگ آن نیز در حال حاضر مرسوم است.  بسیاری از مردم فکر می کنند خاکستری کمتر از سفید استریل به نظر می رسد، اما به اندازه سیاه نیست.

با ترکیب کابینت های خاکستری تخته سنگی یا زغالی با میزهای سنگ طبیعی، آرامش بخش ترین و زیبا ترین ظاهر را ایجاد کنید.

کابینت مدرن آشپزخانه | کد 3670K

 کابینت آشپزخانه چوبی

چه کسی می گوید کابینت های رنگ شده تنها گزینه هستند؟  چوب با دانه‌های طبیعی اجازه می‌دهد تا ظاهری زیبا داشته باشند.

فقط مراقب چوب و لکه ای که انتخاب می کنید باشید.  به عنوان مثال، بلوط  دارای ظاهر قدیمی است.  راش روشن، گیلاس گرم یا گردوی تیره در یک لکه مناسب باید جلوه ای جاودانه به آشپزخانه شما ببخشد.  بامبو یکی دیگر از گزینه های عالی برای آشپزخانه های مدرن است و هیکوری زیبایی روستایی دارد.

کابینت نئو کلاسیک | کد 3695K

 ویژگی های کاربردی یک آشپزخانه بی انتها

کابینت های جاودانه علاوه بر رنگ مناسب، ویژگی های کاربردی را ارائه می دهند که کار کردن در آشپزخانه شما را هر روز لذت بخش می کند.  در اینجا ایده هایی وجود دارد که ممکن است بخواهید در بازسازی آشپزخانه خود بگنجانید:

  • جزیره آشپزخانه با انبار و نشیمن
  • نورپردازی زیر کابینت
  • قفسه های بیرون کش
  • کشوهای آرام بست
  • جداکننده های داخلی کشو
  • فضا های ذخیره سازی عمودی
  • کشوهای گوشه ای
مطلب پیشنهادی:
نحوه هماهنگ کردن کابینت ها و لوازم خانگی در آشپزخانه

با انتخاب یکی از این رنگ های کابینت جاودانه، آشپزخانه شما از ترندهایی که می آیند و می روند، دوام می آورد.  چه بخواهید فقط روی کابینت های خود تمرکز کنید یا برای بازسازی کامل آشپزخانه آماده باشید، می توانید با رنگ کابینت آشپزخانه جدید جان تازه ای به آشپزخانه خود بدهید. آرکا کابین آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در طراحی و اجرا دکوراسیون بوتیک، دکوراسیون اداری و انواع کابینت آشپزخانه می باشد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن