انتخاب کابینت آشپزخانه خاکستری

کابینت های گلاس | کد 3635K

فهرست مطالب

آشپزخانه های سفید رنگ سالهاست به دلیل روشنایی، ظاهر تمیز و رنگ خنثی محبوبیت دارند.

با این حال، سایه های خاکستری اخیراً به طور قابل توجهی خواستار پیدا کرده اند.  اگر می خواهید آشپزخانه ای بسازید که عناصر مد روز و ماندگار را در خود جای دهد، در اینجا چند دلیل اصلی برای اجرای کابینت آشپزخانه خاکستری آورده شده است.

چرا کابینت های آشپزخانه خاکستری مد هستند؟

از بین تمام رنگ های خنثی، خاکستری به عنوان یک رنگ محبوب ظاهر می شود.  سفید روشن و مطبوع است، در حالی که مشکی پیچیده و پررنگ است.

مردم گاهی اوقات خاکستری را با روزهای بارانی مرتبط می دانند، اما حقیقت این است که مرز جذابی بین آرامش و خنکی را طی می کند.  همچنین می تواند آشپزخانه را لوکس جلوه دهد که سایر طرح ها معمولاً نمی توانند به آن دست یابند.

بسته به رنگی که انتخاب می‌کنید، می‌توانید احساسات خود را به هر طریقی تحت فشار قرار دهید، اما خاکستری فراتر از این است که کنتراست فوق‌العاده‌ای را با جنبه‌های مختلف آشپزخانه شما ارائه می‌دهد.  هنگامی که با رنگ‌های مختلف میز و کفپوش ترکیب می‌شود، می‌تواند محیطی جذاب و منسجم ایجاد کند.

مزایای کمد و کابینت آشپزخانه خاکستری

چه در حال بازسازی کل خانه خود باشید و چه آشپزخانه خود را ارتقا دهید، کابینت های خاکستری می توانند با هر طرحی مطابقت داشته باشند و پالت رنگ فعلی شما را تکمیل کنند.  اگر به نصب کابینت آشپزخانه خاکستری فکر می کنید، در نظر بگیرید که چگونه به خانه شما ارزش می بخشند:

 آنها کثیفی را پنهان می کنند:

در حالی که آشپزخانه های سفید محبوب هستند، به طور بالقوه می توانند کثیفی، اثر انگشت، لکه ها و قطرات را به نمایش بگذارند.  خاکستری در عین زیبایی به فضای زندگی شما جلوه ای تمیز می دهد.

 آنها اتاق را تاریک نمی کنند:

خاکستری تعادل خوبی بین سفید و سیاه است.  در حالی که کابینت های آشپزخانه مشکی می توانند پیچیده و شیک باشند، اما می توانند تیره و مرموز به نظر برسند.  اگر طراحی زیبایی‌شناسی متفاوتی را ترجیح می‌دهید، می‌توانید کثیفی‌ها را در آشپزخانه خود پنهان کنید یا با رنگ خاکستری یک بیانیه دراماتیک بزرگ ایجاد کنید.

 خاکستری یک رنگ همه کاره است:

خاکستری در رنگ های مختلف، از روشن تا تیره یا سبز تا سرمه ای وجود دارد.  شما می توانید رنگ مناسب را برای مطابقت با بقیه طراحی آشپزخانه خود پیدا کنید.

 آنها با انواع مختلف جزیره آشپزخانه مطابقت دارند:

کابینت های خاکستری با میزهای مرمری یا سطح جامد و همچنین با سطوح لمینت یا چوبی مطابقت دارند.  چشم انداز شما برای آشپزخانه شما هر چه باشد، کابینت های خاکستری نقطه کانونی خنثی هستند که طراحی آشپزخانه شما را گرد هم می آورد و با جزیره آشپزخانه به خوبی بازی می کند.

 آنها ظاهری جاودانه دارند:

از آنجایی که کابینت خاکستری با طرح های مختلف مطابقت دارد، هرگز از مد نمی افتد.  وقتی آشپزخانه‌های مدرن جایگزین آشپزخانه‌های سنتی می‌شوند، کابینت‌های خاکستری شما همچنان بدون ظاهر قدیمی مطابقت دارند.

نکاتی برای استفاده از کابینت های خاکستری در آشپزخانه

همانطور که رنگ های آشپزخانه جدید خود را مشخص می کنید، این نکات را دنبال کنید تا کل طرح را با کابینت های خاکستری خود ترکیب کنید:

مطلب پیشنهادی:
مزایای نصب اجاق گاز در جزیره آشپزخانه

 موضوع طراحی را انتخاب کنید:

کابینت‌های آشپزخانه خاکستری می‌توانند هر نوع زیبایی طراحی را در خود جای دهند، چه در حال طراحی یک آشپزخانه سنتی یا مدرن باشید.

 اتاق را با نورپردازی چشم نواز روشن کنید:

اگر به دنبال ظاهری روشن و مطبوع در خانه خود هستید، ممکن است بخواهید کابینت های خاکستری روشن را با رنگ های روشن ترکیب کنید.  اگر کمد آشپزخانه به رنگ خاکستری تیره نصب می کنید، با چراغ های خلاقانه آشپزخانه خود را جادارتر جلوه دهید.

 ظاهر را با سخت افزار معاصر کامل کنید:

دستگیره ها نقره ای یک انتخاب کلاسیک برای درهای کابینت و جلوی کشوها هستند.  با این حال، از آنجایی که خاکستری با اکثر رنگ ها مطابقت دارد، می توانید در سخت افزار خود خلاق باشید.  طلایی و برنجی یا مشکی مات به خوبی با کمدهای آشپزخانه خاکستری با رنگ گرم ترکیب می شوند.

 نکاتی برای تصمیم گیری بین کابینت های خاکستری روشن یا خاکستری تیره در آشپزخانه

اگر بین انتخاب کابینت آشپزخانه به رنگ خاکستری تیره یا روشن گیج شده اید، ما چند نکته داریم که می تواند به شما کمک کند سایه مناسب آشپزخانه خود را انتخاب کنید:

 اندازه را در نظر بگیرید:

اندازه و فضای آشپزخانه شما می تواند بر ظاهر کابینت خاکستری شما تأثیر بگذارد.  اگر آشپزخانه شما در سمت کوچکتر است یا نور کمتری دارد، ممکن است بخواهید سایه روشن تری از خاکستری را انتخاب کنید تا به این منطقه کمک کند بزرگتر به نظر برسد.

 به سلیقه خود فکر کنید:

سلیقه شما باید به این بستگی داشته باشد که کدام سایه را انتخاب کنید.  اگر فکر می کنید یک سایه خاص برای کابینت و آشپزخانه شما مناسب است، باید به غریزه خود اعتماد کنید و آن را دنبال کنید.

 طراحی را در نظر بگیرید:

همچنین ایده خوبی است که طرح کلی آشپزخانه خود را در نظر بگیرید و در نظر بگیرید که اگر قصد نگهداری از وسایل و لوازم جانبی را دارید، کدام سایه بهتر است.  اگر طراحی منطبق برای شما ضروری است، ممکن است بخواهید سایه های موجود در آشپزخانه خود را در نظر بگیرید و بر این اساس با سایه خاکستری هماهنگ شوید.

در نظر گرفتن سلیقه و اندازه و طراحی آشپزخانه می تواند به شما کمک کند تا گزینه های خود را محدود کنید و سایه کامل خاکستری را انتخاب کنید.  اگر به اندکی الهام بیشتر نیاز دارید، مرور برخی از گالری های آنلاین برای ایده های تازه ممکن است مفید باشد.

نکاتی برای انتخاب دکور، کانتر و رنگ دیوار برای تمجید از کابینت خاکستری شما

خاکستری تقریباً با هر رنگی به خوبی جفت می شود.  می‌توانید سایه‌ها و رنگ‌های متناسب را انتخاب کنید تا ظاهری منسجم و منحصربه‌فرد به آشپزخانه ببخشید:

 از ترکیبی از رنگ‌ها برای دکوراسیون استفاده کنید:

اگر نمی‌خواهید آشپزخانه خود را با خاکستری بشویید، ممکن است بخواهید از ترکیبی از رنگ‌های دیگر برای روشن‌تر کردن آشپزخانه خود استفاده کنید و به آن سبکی منحصر به فرد ببخشید.  استفاده از دو رنگ در آشپزخانه خود را در نظر بگیرید – مانند رنگ های چوبی گرم یا لوازم جانبی با کابینت های خاکستری خود – کمی رنگ مکمل اضافه کنید و ظاهری منسجم به آشپزخانه خود ببخشید.

مطلب پیشنهادی:
نحوه تمیز کردن کابینت آشپزخانه

 رنگ سفید را به میزهای خود اضافه کنید:

اگر می خواهید رنگی چشم نواز به کانترهای خود اضافه کنید، انتخاب رنگ سفید می تواند به برجسته شدن و مطابقت با کابینت شما کمک کند.  شما همچنین می توانید سنگ های طبیعی مانند سنگ مرمر یا گرانیت را انتخاب کنید، زیرا آنها اغلب دارای ته رنگ خاکستری هستند.

 رنگ‌های روشن‌تری برای دیوار انتخاب کنید:

برای همگام شدن با رنگ‌های خاکستری خنثی، رنگ‌های روشن‌تر دیوار را برای هماهنگی با کابینت‌های خاکستری خود انتخاب کنید.

 آشپزخانه خود را با چوب یا رنگ های تند گرم کنید:

خاکستری ممکن است در مقایسه با رنگ های دیگر گاهی احساس سردی کند.  اگر می‌خواهید آشپزخانه شما احساس گرما و استقبال بیشتری داشته باشد، دیوارهای خود را با رنگ‌های گرم رنگ آمیزی کنید یا میزهای با رنگ گرم نصب کنید.  استفاده از کفپوش های چوبی تیره و غنی یا رنگ های تند را در طراحی خود در نظر بگیرید.

 از یک پالت خنثی با رنگ های برجسته استفاده کنید:

خاکستری به عنوان یک رنگ خنثی به شما این امکان را می دهد که از رنگ های پررنگ در قسمت های دیگر طراحی خود استفاده کنید.  اگر یک میز مرمری چشم نواز یا رنگ های منحصر به فرد روی دیوارها دارید، خاکستری می تواند به ترکیب طرح کمک کند.  همچنین می تواند عناصر دراماتیک آشپزخانه شما را برجسته کند.

چه تصمیم به ترکیب رنگ‌ها داشته باشید یا از رنگ‌های خنثی مشابه استفاده کنید، چندین گزینه رنگ و سایه وجود دارد که می‌توانید برای ایجاد آشپزخانه رویاهای خود انتخاب کنید.

آرکا کابین آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در طراحی و اجرا دکوراسیون بوتیک، دکوراسیون اداری و انواع کابینت آشپزخانه می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن