نکات سازماندهی کمد دیواری

کمد دیواری | کد 1465C

فهرست مطالب

اگر کمد پر از لباس دارید و چیزی برای پوشیدن ندارید، احتمال اینکه بیشتر بخرید مشکلات شما را حل نخواهد کرد. احتمالاً قبلاً لباس‌های زیادی دارید – نمی‌توانید آنها را در زیر این همه شلوغی پیدا کنید!

قبل از اینکه وارد مغازه شوید، چرا ابتدا این نکات مینیمالیستی سازماندهی کمد دیواری را امتحان نکنید. ممکن است از چیزهایی که در کمد لباس فعلی خود پیدا می کنید شگفت زده شوید و به عنوان یک امتیاز، اولین قدم را به سمت سبک زندگی مینیمالیستی بردارید.

کمد مینیمالیستی چیست؟

اگر در مینیمالیسم تازه کار هستید، نترسید. کمد مینیمالیستی به معنای پوشیدن لباس کاملا مشکی نیست و هیچ قاعده‌ای در مورد تعداد لباس‌هایی که مجاز به نگه‌داشتن آن هستید وجود ندارد.

در عوض، چیزی که یک کمد دیواری را «مینیمالیست» می‌سازد، عملکرد ساده است. تمیز، منظم و پر از لباس هایی است که واقعا دوست دارید بپوشید.

لباس پوشیدن به یک لذت تبدیل می شود زیرا هر روز لباس های مورد علاقه خود را می پوشید. با از بین رفتن شلوغی ها، به راحتی می توانید لباس ها را کنار هم بچینید و دقیقا همان چیزی را که به دنبالش هستید پیدا کنید.

با استرس کمد خداحافظی کنید و به لذت ساده یک کمد لباس مینیمالیستی سلام کنید.

چگونه کمد خود را مانند یک مینیمالیست مرتب کنید؟

قبل از انجام هر گونه سازماندهی، اولین قدم این است که کمد خود را شلوغ کنید.

ابتدا بهم ریختگی را پاک کنید و سپس آنچه را که باقی مانده است سازماندهی کنید.

نکات زیر به شما کمک می کند کمد خود را طوری سازماندهی کنید که کاربردی و زیبا باشد.

مرحله 1: با خالی کردن کمد شروع کنید.

با خالی کردن کمد، کشوها، و هر جای دیگری که لباس یا لوازم جانبی را ذخیره می کنید، شروع کنید. همه چیز را در یک مکان مرکزی قرار دهید تا بتوانید ببینید با چه چیزی کار می کنید.

مرحله 2: اقلام مشابه را گروه بندی کنید

به طور کلی، من ابتدا لباس ها را بر اساس نوع (شلوار، دامن، تاپ بدون آستین و غیره) مرتب می کنم اما سبک زندگی شما را در نظر می گیریم. ممکن است منطقی‌تر باشد که لباس‌ها را بر اساس استفاده دسته‌بندی کنید—مانند لباس کار در مقابل لباس‌های غیررسمی.

من همچنین توصیه می کنم هر چیزی را که فصلی است جدا کنید.

مرحله 3: شناسایی + قطعات اصلی خود را کنار بگذارید

اصولی که هر روز می پوشید چیست؟ اینها قطعات اصلی و پایه یونیفرم شخصی شما هستند. من یک سبک زندگی غیررسمی دارم، بنابراین قطعات اصلی من چیزهایی مانند شلوار جین، تی شرت و لباس های غیر رسمی هستند، اما همه افراد متفاوت هستند.

لوازم خود را شناسایی کنید و سپس آنها را در جایی مرکزی مانند وسط کمد خود قرار دهید. اینها چیزهایی هستند که اغلب می پوشید، بنابراین باید به سرعت و به راحتی ببینید چه چیزی در دسترس است.

مرحله 4: لوازم جانبی + قطعات لایه بندی را کنار بگذارید

در مرحله بعد، توجه خود را به اکسسوری ها و قطعات لایه بندی معطوف کنید – چیزهایی مانند ژاکت ، جلیقه یا روسری. اینها چیزهایی هستند که شما به قطعات اصلی خود اضافه می کنید تا یک لباس منسجم ایجاد کنید.

مطلب پیشنهادی:
نکات مهم در انتخاب میز پذیرش

شما می خواهید بتوانید این موارد را به راحتی پیدا کنید اما نیازی نیست که در مرکز صحنه باشند. می‌توانید آن‌ها را به کناره‌های کمد خود آویزان کنید، آن‌ها را در جعبه‌های شفاف ذخیره کنید.

مرحله 5: قطعات فصلی یا مناسبتی خاص را ذخیره کنید

در نهایت، قطعات فصلی و مناسبت های خاص خود را کنار بگذارید. اینها مواردی هستند که کمتر می پوشید تا بتوان آنها را دور از دید قرار داد، چه در جعبه های ذخیره سازی یا در پشت کمد.

لمس های پایانی

در اینجا چند مورد دیگر وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

  • از چوب لباسی همسان استفاده کنید، منسجم تر از باقی مانده های تصادفی است!
  • بر اساس رنگ سازماندهی کنید—از نظر بصری جذاب است و یافتن آنچه را که به دنبال آن هستید آسان تر می کند.
  • از جعبه های کوچک برای سازماندهی فضاهای بزرگتر (مانند کشوها) استفاده کنید. می‌توانید جعبه‌های سفارشی بخرید یا از جعبه‌هایی که قبلاً دارید استفاده مجدد کنید.
  • در صورت امکان، فضا را ترک کنید! زمانی که لباس‌هایتان تنگ نباشد، کمدتان منظم‌تر به نظر می‌رسد.

در متن بالا نکات کاربردی سازماندهی کمد دیواری را مطالعه کردید. اگر از کمد خود احساس ناامیدی می کنید، عجله نکنید که لباس های بیشتری بخرید که هرگز نمی پوشید! به جای خرید، چیزهایی را که از قبل دارید مرتب کنید. ممکن است از چیزی که پیدا می کنید شگفت زده شوید.

.آرکا کابین آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در طراحی و اجرا دکوراسیون بوتیک، دکوراسیون اداری و انواع کابینت آشپزخانه می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن