میزاداری یا میز معمولی، کدام یک برای دفتر خانه شما بهترین است؟

میز اداری | کد 2055T

فهرست مطالب

راه اندازی یک فضای کاری اداری خانگی شامل تصمیمات بزرگ و بسیاری تصمیمات کوچک است. وقتی صحبت از مبلمان به میان می آید، به سختی تصمیمی بزرگتر از خرید desk یا table وجود ندارد. ما به هر دو انتخاب نگاه می کنیم و به مقایسه و تضاد می پردازیم.

ابتدا، میزاداری  یا میز معمولی چیست؟

به یک معنا، تفاوت کمی بین میز اداری  یا میز معمولی وجود دارد. هر دوی آنها معمولاً چهار پا دارند و معمولاً برای اهداف مشابهی استفاده می شوند.

میز اداری مبلمانی است که سطحی صاف دارد. دارای چهار پایه است و می توان از آن برای مصارف مختلف استفاده کرد. یک میزاداری دقیقاً مانند یک میزمعمولی است، اما تنها تفاوت این است که میزاداری یک گزینه ذخیره سازی معمولاً در زیر سطح صاف دارد.

بیایید مزایا و معایب این دو نوع مبلمان را بررسی کنیم.

مزایای میز معمولی یا table

چرا باید به جای میز میز تهیه کنید؟

میزهای معمولی اغلب بزرگتر و برای تعداد زیادی از افراد مفید هستند. می توانید به راحتی صندلی ها را دور میز بیاورید و آن را برای چندین نفر به طور همزمان مفید کنید.

میزها معمولا با مجموعه هایی از صندلی ها عرضه می شوند که با سبک و طراحی آنها مطابقت دارد. به این ترتیب، اگر در حال طراحی دفتر کار خود هستید، نیازی به تهیه صندلی جداگانه ندارید.

خرید میز با هر اندازه و طرحی راحت تر است. آنها گزینه های انعطاف پذیرتری هستند و مطمئناً سبکی را پیدا خواهید کرد که با ایده های شما در مورد یک دفتر کار خانگی مطابقت داشته باشد.

میزهای معمولی یا table بسیار متنوع هستند و می توانند برای اهداف مختلفی مفید باشند. آنها می توانند خیلی سریع از مکانی برای بازی به مکانی برای مطالعه تبدیل شوند.

معایب میز معمولی برای دفتر کار

میز با هیچ فضای ذخیره سازی همراه نخواهد بود.

از آنجایی که بزرگ است و شلوغی را برای افراد آسان می کند، می تواند تمرکز را بسیار دشوار کند

یک میز فضای ذخیره‌سازی اختصاصی ندارد، بنابراین وقتی شخص دیگری می‌خواهد از میز استفاده کند، به راحتی می‌توانید وسایلتان را با بی‌احتیاطی جابه‌جا کنید.

میزهای معمولی معمولاً بسیار سنگین هستند، بنابراین ترتیب دادن مجدد اتاق را به یک کار دشوار تبدیل می کند.

مزایای میز کار

میزهای کار معمولا کوچک هستند، بنابراین همیشه این تصور وجود دارد که آنها متعلق به یک نفر هستند. به این ترتیب، بعید است که خانواده یا دوست اطراف آن جمع شوند و تمرکز شما را روی کار دشوار کنند.

میزها دارای فضای ذخیره‌سازی هستند، بنابراین مرتب کردن وسایلتان را برای شما آسان‌تر می کنند.

در حالی که میزها معمولاً صندلی ندارند، این می تواند یک چیز عالی باشد. از آنجایی که آنها صندلی های سفارشی ندارند، به شما کمک می کند تا صندلی های ارگونومیکی را تهیه کنید که به راحتی در آن جا می شوند و کار شما را بسیار آسان تر می کند.

در چندین سبک و اندازه هستند، بنابراین برای پیدا کردن میزهایی که با بودجه و سبک شما مطابقت داشته باشد مشکلی نخواهید داشت.

مطلب پیشنهادی:
راهنمای انتخاب میان کابینت آشپزخانه مات و براق

مطالعه یا کار منظم پشت میز به ذهن شما کمک می کند که فضا را با کار مرتبط کند و به شما امکان می دهد به راحتی تمرکز کنید. به این ترتیب، مطمئناً بهره وری را افزایش خواهید داد.

برخی از میزها عملکردهای خاصی دارند. به عنوان مثال، رومیزی وجود دارد که به شما امکان می دهد در حالت ایستاده کار کنید.

میزها معمولاً فقط برای شخصی که پشت آن می نشیند راحت هستند. وقتی دور میز شلوغ است، راحت بودن برای دیگران نسبتاً دشوار است. این بدان معناست که میزها برای کارهای مشترک ایده آل نیستند.

میزها معمولا فقط یک کاربرد دارند. هنگامی که آنها را در دفتر خانه یا محل کار راه اندازی کردند، انتقال آنها و استفاده در سایر مکان های اطراف خانه برای آنها دشوار است.

اگر سطح صافی می خواهید که بتوانید غذا بخورید و کارهای دیگری انجام دهید، ممکن است میز کار محصول مناسبی برای شما نباشد.

آرکا کابین آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در طراحی و اجرا دکوراسیون بوتیک، دکوراسیون اداری و انواع کابینت آشپزخانه می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن