تفاوت کابینت آشپزخانه سنتی و  مدرن

کابینت مدرن آشپزخانه | کد 4120K

آیا می خواهید بین کابینت آشپزخانه سنتی و مدرن تصمیم بگیرید؟

طراحی یک آشپزخانه جدید با انواع چالش ها همراه است. سوالات گسترده تری وجود دارد که باید از خود بپرسید. به عنوان مثال، بازسازی را باید خودتان انجام دهید یا با یک پیمانکار کار کنید، و بهترین زمان برای انجام بازسازی چه زمانی است؟. سپس سؤالات ریزتری وجود دارد؛ مانند رنگ دیواری که قرار است انتخاب کنید، چه لوازمی را باید انتخاب کنید، و آیا چه سبکی را می خواهید؟

سوال کلیدی دیگری که باید به آن پاسخ دهید این است که آیا می خواهید کابینت آشپزخانه سنتی یا مدرن را انتخاب کنید. و این نیز یک تصمیم بسیار بزرگ است، زیرا هر گزینه ای که انتخاب کنید می تواند ظاهر و احساس کلی آشپزخانه شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. اما، قبل از اینکه بتوانید با اطمینان تصمیم بگیرید که کدام گزینه برای خانه شما بهترین است، ابتدا باید مطمئن شوید که تفاوت های کلیدی بین این دو سبک را درک کرده اید.

به خواندن ادامه دهید تا مطمئن شوید که همه چیزهایی را که باید در مورد این دو نوع متمایز کابینت آشپزخانه بدانید، دارید.

تفاوت های کلیدی بین کابینت آشپزخانه مدرن و سنتی

ساده ترین راه برای تشخیص کابینت های سنتی و مدرن، شکل و فرم کلی آنهاست. کابینت های سنتی فرم های ضخیم تر و حجیم تری دارند. در همین حال، کابینت مدرن باریک تر و براق تر است.

به همین دلیل، کابینت های مدرن را در خانه هایی خواهید دید که صاحبان خانه به دنبال ایجاد حس مینیمالیستی هستند. مینیمالیسم در حال افزایش است. در نتیجه شاهد هستیم که صاحبان خانه های بیشتری از کابینت های مدرن در آشپزخانه خود استفاده می کنند.

کابینت های سنتی و مدرن هر دو از نظر درب کابینت متفاوت هستند. کابینت‌های مدرن معمولاً هیچ ویژگی طراحی روی درهای خود ندارند، که در تضاد با هدف مینیمالیست و شیک آنها است.

در این میان، کابینت های سنتی می توانند انواع و اقسام طرح ها را بر روی درب خود داشته باشند.

علاوه بر این، کابینت های سنتی نیز بیشتر از کابینت های مدرن از دستگیره های متمایز استفاده می کنند. کابینت های مدرن تمایل دارند به دنبال راه هایی برای ادغام یکپارچه دستگیره ها در طراحی باشند، به طوری که آنها چندان بیرون نمانند.

وقتی صحبت از رنگ‌ها می‌شود، کابینت‌های سنتی تیره‌تر از کابینت‌های مدرن هستند. با این حال، می‌توانید نمونه‌های زیادی از خلاف آن پیدا کنید. تعدادی کابینت مدرن تاریک و حتی مشکی با ظاهری عالی وجود دارد. همین امر را می توان در مورد کابینت های سنتی سبک تر و حتی سفیدتر نیز گفت.

کدام سبک کابینت برای خانه شما بهترین است؟

در اینجا هیچ پاسخ درستی وجود ندارد. وقتی نوبت به تصمیم گیری در مورد نحوه طراحی خانه می رسد – داخلی یا خارجی – باید آنچه را که می خواهید انجام دهید. برای تصمیم گیری بین کابینت آشپزخانه سنتی و مدرن یا هر گرایش دیگری برای این موضوع وقت زیادی صرف نکنید. در حالی که اینها برای الهام گرفتن عالی هستند، آنچه واقعا مهم است این است که از آشپزخانه خود چه می خواهید.

مطلب پیشنهادی:
استفاده از جزیره آشپزخانه به عنوان میز نهارخوری

خواندن منابعی مانند این راهنما راهی عالی برای یافتن آنچه در خارج وجود دارد و آنچه علاقه شما را برمی انگیزد، است. علاوه بر این، از همکاری با یک طراح حرفه ای آشپزخانه نترسید تا به شما در برنامه ریزی چشم انداز خود و تحقق آن کمک کند!

در متن بالا نکات کوتاه و کلیدی در خصوص کابینت اشپزخانه مدرن و سنتی و همچنین تفاوت های این دو سبک را مطالعه کردید.

آرکا کابین آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در طراحی و اجرا دکوراسیون بوتیک، دکوراسیون اداری و انواع کابینت آشپزخانه می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن